Alpský štípaný šindel pro střechy
Alpský štípaný šindel pro zateplování budov
Alpský štípaný šindel okrasný

Dovoz kvalitního výběrového modřínového dřeva

Dělení modřínové kulatiny pro výrobu alpského štípaného šindele

Výroba alpského štípaného šindele

Vyrobené alpské štípané šindele

Nakládka a export alpského štípaného šindele

Výroba poutače se střechou z alpského štípaného šindele

Skip Navigation LinksNa úvodní stránku -> O společnosti

O dřevařské společnosti Alpský šindel s. r. o. ,
se sídlem v Bernarticích nad Odrou

Výroba řeziva z oddenkových výřezů
 Výroba řeziva z oddenkových výřezů

Naše dřevařská společnost Alpský šindel s. r. o. se sídlem v Bernarticích nad Odrou, má dlouholetou tradici ve výrobě alpského štípaného šindele. Již od roku 1995, kdy p. Roman Demel založil výrobu řeziva a výrobu alpského štípaného šindele, se právě oblast výroby alpského štípaného šindele trvale rozvíjí, takže v roce 2010 byla založena dřevařská společnost Alpský šindel s. r. o. se sídlem v Bernarticích nad Odrou.

Majitelem a jednatelem dřevařské společnosti Alpský šindel s. r. o. je

Roman Demel.

Hlavním oborem činnosti je výroba alpského štípaného šindele v provedení jako střešní krytina, v provedení alpský šípaný šindel pro zateplování budov a alpský štípaný šindel okrasný. Dalším oborem výrobní činnosti je výroba řeziva pro stavební firmy, stolaře a truhláře.

Provozovna naší dřevařské společnosti je umíněna v Bernarticích nad Odrou č. 156, kde má naše dřevařská společnost veškeré technické vybavení pro výrobu kvalitního alpského štípaného šindele i řeziva.

Alpský štípaný šindel připravený k expedici
 Alpský štípaný šindel připravený k expedici

Alpský štípaný šindel se používá k pokrytí střech domů, památkově chráněných objektů, historických staveb. Je zejména vhodný k pokrytí zahradních nebo horských chat, přístřešků, pergol, kdy zcela a plně nahrazuje běžné střešní krytiny. Alpský štípaný šindel se také používá k zateplování a tepelné izolaci budov. Používá se k dekorativním účelům v interiérech. Alpský štípaný šindel je čistě přírodní produkt!

Vzhledem k nárokům, kladenými našimi zahraničními odběrateli je neustálou nutností vyrábět materiál té nejvyšší kvality. To vše je možné jen díky dlouholetým zkušenostem jak ve výběru základní suroviny – kvalitního modřínového dřeva, tak ve zpracování alpského štípaného šindele. Naší dřevařskou společností je kladen velký důraz na pečlivém výběru pracovníků, kdy každý pracovník plně odpovídá za vyrobený materiál v procesu výroby.

 

Tvorba: František Kokoř - 
				KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz
Skip Navigation LinksNa úvodní stránku -> O společnosti

Aktualizováno: 8.12.2019